Zincir Osgb Hakkında

Ağır sanayi işletmelerinde iş sağlığı ve güvenliği konusunda tecrübeli bir kadro oluşturan ZİNCİR OSGB olarak amacımız; iş sağlığı ve güvenliğini yasal zorunluluk olmaktan çıkarıp, çalıştığımız iş yerlerinde iş kazalarını mümkün olan en aza indirmek, çalışanların rahat ve güvenli bir ortamda çalışmasını sağlamaktır.

İş yeri hekimleri, iş güvenliği uzmanları ve iş yeri hemşirelerinden oluşan ZİNCİR OSGB sürekli gelişime inanmaktadır. Bu nedenle ekibimizin her üyesi kendini geliştirmeye önem verir ve her iş yerinin kendine özgü yapısına uygun, verimli ve pratik çözümler üretme becerisi kazanırlar. Şirketimiz için öncelikli hedef iş sağlığı ve güvenliği konusunda iş yerlerine uygun, yerinde ve ekonomik öneriler sunabilmektir.

ZİNCİR OSGB yaptığı işin, hizmet verdiği iş yerlerinde çalışanların sağlık ve güvenliği bakımından son derece önemli olduğunun her zaman farkında olarak hareket eder. İş yerlerinin gelişerek varlıklarını sürdürmesi ve çalışanların sağlığı bizim için her şeyden önce gelmektedir. Bunun için biz, ZİNCİR OSGB olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini mevzuata uygunluk yanında etik açıdan da en üst seviyede yapmayı varlığımızın ilk ve en büyük sebebi olarak görmekte, tüm hizmetlerimizi bu çerçevede sunmaktayız.